Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wróć do pełnej strony

ForBioSensing, promocja działań i wyników projektu

W trakcie realizacji projektu mogą Państwo niejednokrotnie zobaczyć wiele form promocji, zaplanowanych działań i wyników uzyskanych przez zespół. W ramach LIFE+ ForBioSensing zrealizowano m.in.: wystawienie tablic informacyjnych w siedzibach organizacji wspierających, roll-upy – widoczne na stoiskach, podczas wydarzeń w których pracownicy projektu biorą udział czy filmy promocyjne, dostępnę w Internecie oraz wyświetlane na konferencjach i wykładach. ForBioSensing występuje również w wielu innych audio i wizualnych formach promocji.

Jednym z corocznie realizowanych działań w projekcie ForBioSensing jest wydawanie kalendarza projektowego. Przygotowanie i druk 12-stronicowych kalendarzy A2 jest bardzo praktycznym sposobem promocji. Na kolejnych kartach pojawiają się piękne zdjęcia Puszczy, ale nie tylko, bo również i efekty prac, które powstają w kolejnych latach projektu.

Wraz z pojawianiem się zobrazowań cyfrowych oraz efektów prac - map i wizualizacji, na kalendarzach zaczynają przeważać prezentacje wyników. Ponadto, przygotowywane są wizualizacje przedstawiające mapy tematyczne z nałożonymi na nie danymi skanowania laserowego.

Kalendarz ForBioSensing dociera corocznie do ponad 600 osób. Jest bardzo szeroko rozprowadzany wśród: Interesariuszy, organizacji współpracujących, leśników, naukowców, a także fanów projektu mieszkających za granicą.

Poniżej prezentujemy Państwu okładkę oraz pogląd kalendarium najnowszego kalendarza projektowego na rok 2020.  

 

tekst. W.Duranowska

fot. ForBioSensing