Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wróć do pełnej strony

FORBIOSENSING NA DNIU ZIEMI W WARSZAWIE

Kolejne udane spotkanie za nami! 4 czerwca br., podczas Dnia Ziemi na Polach Mokotowskich w Warszawie, pod hasłem „Nie odPUSZCZAmy” członkowie naszego zespołu opowiedzieli zarówno o samym projekcie ForBioSensing, w tym o zdalnych i naziemnych obserwacjach Puszczy Białowieskiej”, jak i przybliżyli uczestnikom festynu okrągłą rocznicę programu LIFE+

Wszyscy przybyli goście mieli okazję zobaczyć wyrzynki z pniaków martwych drzew i odwierty prosto z Puszczy Białowieskiej, a także zapoznać się z urządzeniami wykorzystywanymi w ramach naszego projektu do zbierania danych w terenie. Uczestnicy festynu mogli również zobaczyć Puszczę Białowieską na lotniczych zdjęciach w 3D oraz porozmawiać z naszymi specjalistami na temat bieżących zadań prowadzonych w projekcie.
Z okazji okrągłej, 25 rocznicy programu LIFE+, przygotowaliśmy kilka niespodzianek dla wszystkich odwiedzających nasze stoisko: tak jak na Dniu LIFE 2017 organizowanym przez NFOŚiGW, opowiadaliśmy o samym programie częstując jednocześnie naszych gości tradycyjną słodką bułką z Białowieży, tzw. cynamonką. Dodatkowo, prosiliśmy wszystkich uczestników o złożenie życzeń i podpisów na urodzinowej karcie, którą przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i miłe spotkanie smiley!